Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon - Cildin altındaki tüy köklerini yok etmeyi amaçlayan buz lazer epilasyon, tüm vücuda uygulanabilen güvenli bir epilasyon teknolojisidir.
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Hijyen Sertifikalı Güvenilir
Kurumsal Güzellik Merkezi

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en kolay yolu olan buz lazer epilasyon ile pürüzsüz bir cilde sahip olmak mümkündür. Tüm cilt tiplerine güvenle uygulanabilen bu son teknoloji ile ağrı hissi olmadan konforlu bir şekilde pürüzsüz bir cilt elde edilir. Cildin altındaki tüy köklerini yok etmeyi amaçlayan buz lazer epilasyon, tüm vücuda uygulanabilen güvenli bir epilasyon teknolojisidir. Kol, bacak, bikini bölgesi, koltuk altı, sırt başta olmak üzere tüm vücuda uygulanabilmesi ve her cilt tipi için uygun bir seçenek olması fazlaca talep görmesini sağlayan nedenler arasındadır.

Buz lazer epilasyon, klasik epilasyon yöntemlerinden daha etkilidir ve kalıcı sonuç sağlar. Lazer ısısının cildin altındaki tüy hücrelerini yok etmesi ile tüylerin geri dönüşü engellenir ve cilt pürüzsüz ve tüysüz hâle gelir. Buz lazer uygulaması gerçekleştirilen kişide herhangi bir hormonal rahatsızlık bulunmuyor ise bu işlemin başarı oranı yüzde 90'lar ile ifade edilmektedir. Uygulama bölgesine ve uygulama yapılacak olan kişinin özelliklerine göre seans sayısı değişmekle birlikte ortalama 8 ile 10 seans aralığında istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak ve ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.

Ara
Whatsapp