Hydrafacial

Hydrafacial - Yeni nesil cilt bakım uygulaması olan hydrafacial ile su, oksijen ve aktif maddeler kullanılarak cilt temizlenir, nemlendirilir ve yenilenir.
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Hijyen Sertifikalı Güvenilir
Kurumsal Güzellik Merkezi

Hydrafacial, cildin nem dengesini düzenleyerek hem daha temiz hem de daha ferah bir cilde kavuşmayı sağlar. Hydrafacial ile cildiniz nemlenip temizlenirken aynı zamanda yenilenir. Yaş almaya bağlı olarak ortaya çıkan kırışıklıkları ve solgun görünümü azaltma noktasında mucizevi etkilere sahip bu uygulama, profesyonel güzellik merkezlerinde uzman ellerde gerçekleştirildiği takdirde muazzam sonuçlara ulaştırır. Vakum yöntemi ile uygulanan bu işlem ile cildin en alt katmanına kadar ulaşılabilir ve cildin ölü derilerden arındırılması sağlanır. Vakumlu başlığı ile kapanmış gözeneklerin derinlemesine temizlenmesi de sağlanmış olur.

Cildinizin daha parlak, daha sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşmasını, bununla birlikte ince kırışıklıklarınızın da yok olmasını istiyorsanız güzellik merkezimizi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak ve ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.

Ara
Whatsapp